Kategorie

Producenci

niszczarki hsm
niszczarki eba
ideal
opus
dahle
fellowes
brother
brother
niszczarka tarnator
rexel
tracer
 
   

 

W dzisiejszych czasach niszczarka dokumentów jest ważnym elementem wyposażenia każdej firmy, biura czy instytucji. Również gospodarstwa domowe coraz częściej korzystają z tego typu urzadzeń. Dzięki niszczarce skutecznie pozbywamy się poufnych danych, aby nie dostały się w niepowołane ręce. Nieprzydatne, stare dokumenty również najlepiej niszczyć przy użyciu niszczarek. Współczesne niszczarki posiadają możliwości niszczenia danych nie tylko w formie dokumentów papierowych, potrafią również niszczyć nośniki magnetyczne optyczne w postaci dyskietek, płyt CD/DVD i innych.
Niszczarki z naszej oferty to solidne urządzenia w większości produkowane w Niemczech posiadające długie okresy gwarancyjne. Współpracujemy z producentami i dostawcami niszczarek takich marek jak HSM, IDEAL, EBA, DAHLE, OPUS. Posiadamy szerokie spektrum modeli niszczarek od tych do użytku domowego i w małych biurach aż do urządzeń przemysłowych, zespołów niszcząco belujących czy nacinarek kartonów.
Naszym klientom doradzamy przy doborze urządzenia odpowiedniego do jego potrzeb w zakresie stopnia tajności, wydajności i innych parametrów istotnych podczas użytkowania niszczarki.

Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki niszczarek a następnie porównać kilka modeli i wybrać niszczarkę najbardziej odpowiednią.
Wyszukiwanie polega na zaznaczenie tych cech parametrów które chcemy widzieć w naszej niszczarce. Witryna wyfiltruje niszczarki posiadające te cechy.Niezależnie od tego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy jakie urządzenie najlepiej spełni Państwa oczekiwania.


!!!  UWAGA  !!!

DO ODWOŁANIA

ZAWIESZAMY

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU

OSOBISTEGO !!!

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę