Kategorie

wyszukiwarka niszczarek

Producenci

  niszczarki hsm
niszczarki eba
ideal
opus
dahle
fellowes
brother 
brother 
niszczarka tarnator
rexel
tracer
 
   hsm securio
Kalkulator drukujący CANON X MARK P1 - mobilny drukujący Powiększ do pełnego rozmiaru

Kalkulator drukujący CANON X MARK P1 - mobilny drukujący

KALKULATOR Z DRUKARKĄ  - 12 pozycyjny wyświetlacz LCD

Więcej szczegółów

KALCA_XMARKP1

Stan: Ten produkt nie występuje aktualnie w magazynie

149,00 zł

Ten wyjątkowy biznesowy kalkulator drukujący wyróżnia się stylowym wyglądem, mieści się w dłoni i jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest produkowany z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon, co pozwala zminimalizować ilość odpadów.

 Funkcje:

  • Nowoczesne wzornictwo
  • Dolna część obudowy i pokrywa komory baterii wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek firmy Canon
  • Dwa źródła zasilania: bateryjne i sieciowe
  • Szybkie drukowanie w 2 kolorach
  • Obliczanie podatków, przeliczanie walut i funkcje księgowe
  • 12 cyfrowy, duży podświetlany wyświetlacz LCD
  • Wydajność energetyczna
     

 Recykling jako sposób oszczędzania cennych zasobów
Ten nowoczesny przenośny kalkulator drukujący z wyświetlaczem 12-cyfrowym w optymalny sposób łączy zaawansowane możliwości obliczeniowe z troską o umiejętne wykorzystanie cennych zasobów. Dolną część obudowy i pokrywę komory baterii kalkulatora wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek firmy Canon. Takie podejście pozwala znacząco zmniejszyć ilość odpadów. Model X MARK I PRINT to najlepszy kalkulator drukujący dla odpowiedzialnych członków kadry kierowniczej, specjalistów i użytkowników indywidualnych troszczących się o środowisko naturalne.

Większa sprawność energetyczna
Kalkulator X MARK I PRINT wyposażono w dwa źródła zasilania. Pierwsze to wymienne baterie (AA x 4), ze wskaźnikiem rozładowania pozwalającym w pełni wykorzystać baterie przed ich wymianą na nowe. Drugie źródło zasilania to zasilacz sieciowy zgodny z dyrektywą EuP* (model AD-11 III). Ponadto w kalkulatorze zastosowano funkcję automatycznego wyłączania zasilania, która wyłącza podświetlany wyświetlacz po 30 sekundach braku aktywności. Ta sama funkcja wyłącza również kalkulator po upływie trwającego 7 minut okresu bezczynności, zapewniając tym samym jeszcze większą oszczędność energii.

Wygodne funkcje biznesowe
Dzięki funkcjom podatkowym, księgowym i związanym z przeliczaniem walut z/na euro ten przenośny kalkulator drukujący szybko staje się niezbędnym pomocnikiem w biurze, domu i podróży. Pozwala błyskawicznie wykonywać obliczenia podatkowe i równie szybko przeliczać waluty oraz automatycznie obliczać marże bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. To doskonałe rozwiązanie, które ułatwia skomplikowane obliczenia i oszczędza czas.

Szybkie drukowanie w 2 kolorach
Kalkulator wyposażono w atramentową drukarkę rolkową, która drukuje z prędkością 2,3 linii na sekundę. Zastosowanie wydruku 2-kolorowego ułatwia bezbłędne interpretowanie wyników, ponieważ wartości dodatnie mają kolor czarny, a ujemne — czerwony.

Duży wyświetlacz z intensywnym podświetleniem i wygodne w użyciu klawisze
Zastosowanie dużego, ustawionego pod kątem wyświetlacza LCD z podświetleniem gwarantuje uzyskanie wysokiego kontrastu, co z kolei zwiększa czytelność poszczególnych wskazań, nawet w trakcie długotrwałej pracy. Ponadto duże i wygodne w użyciu klawisze (podobne do tych, które stosuje się w klawiaturach komputerowych) zapewniają szybkie i łatwe wprowadzanie wartości.
Kalkulator X MARK I PRINT jest dostępny w kolorze czarnym

* Prosimy o potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę