Kategorie

Producenci

niszczarki hsm
niszczarki eba
ideal
opus
dahle
fellowes
brother
brother
niszczarka tarnator
rexel
tracer
 
   

 
Kalkulator drukujący CANON MP120-MG-es Powiększ do pełnego rozmiaru

Kalkulator drukujący CANON MP120-MG-es

KALKULATOR Z DRUKARKĄ  - 12 pozycyjny wyświetlacz LCD

Więcej szczegółów

KALCA_MP120MGES

209,00 zł

CANON MP 120MG-es

12-cyfrowy kalkulator z drukarką dwukolorową oferuje szereg profesjonalnych funkcji, w tym oszczędzające czas funkcje biznesowe, podatkowe i konwersji walut.

Korzyści

Produkowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi
Dwukolorowe drukowanie, 2,7 linii na sekundę
Duży wyświetlacz LCD i wygodna klawiatura
Funkcje biznesowe, podatkowe i konwersji walut
Funkcja zegara i kalendarza
Zasilany z sieci

Ekologiczna konstrukcja

Kalkulator z drukarką MP120-MG-es został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi, co przyczynia się do zrównoważonego korzystania z ograniczonych zasobów naturalnych.

Wydajne 2-kolorowe drukowanie

Funkcja drukowania dwukolorowego umożliwia wyraźne drukowanie wartości dodatnich na czarno a ujemnych na czerwono. Prędkość drukowania wynosi 2,7 linii na sekundę.

Duży wyświetlacz LCD i wygodna klawiatura

Duży wyświetlacz LCD z cyframi o nietypowo dużych rozmiarach, pozwala bez trudu odczytywać liczby. Wygodny układ klawiatury o wyraźnym skoku, z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewnia szybkie, łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości.

Profesjonalne obliczenia biznesowe

Złożone obliczenia są upraszczane, co pozwala zaoszczędzić czas. Klawisze koszt-sprzedaż-marża umożliwiają automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych umożliwiają błyskawiczne obliczenie różnic w stawkach podatkowych. Klawisze konwersji walut umożliwiają szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną walutę.

Pełen zakres funkcji

W celu łatwiejszego śledzenia czasu korzystaj z funkcji kalendarza i zegara zarówno na wyświetlaczu, jak i na wydruku. Wydzielone przełączniki przecinka dziesiętnego, zaokrąglania, sumy całkowitej i dodawania pozycji ułatwiają pracę i rozszerzają funkcjonalność kalkulatora. Pozostałe przydatne funkcje to między innymi to klawisz Non-add, klawisz procentowego narzutu/upustu i klawisz Shift.

Zasilany z sieci

Kalkulator MP121-MG jest podłączany do standardowej sieci elektrycznej. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, wysokiej jakości kalkulator zapewniający niezawodne i długotrwałe działanie.

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę