Kategorie

Producenci

niszczarki hsm
niszczarki eba
ideal
opus
dahle
fellowes
brother
brother
niszczarka tarnator
rexel
 
Skaner wizytówek WorldCard Pro Powiększ do pełnego rozmiaru

Skaner wizytówek WorldCard Pro

WorldCard Pro to elegancki kolorowy skaner o niewielkich rozmiarach wyposażony w podświetlane, zamykane wejście. Współpracuje bezproblemowo z Outlookiem. Dzięki precyzyjnemu rozpoznawaniu, informacje umieszczone na wizytówkach zostają natychmiast zapisane w Twojej osobistej bazie danych. Działa z komputerami z systemem Windows oraz Mac.

Więcej szczegółów

PPWORLCARDPRO

Stan: Sprawdź dostępność

1 050,00 zł

WorldCard Pro to elegancki, ergonomiczny skaner wizytówek, wyposażony w podświetlane, zamykane wejście. Wlot skanera został zaprojektowany tak, aby umożliwić podawanie wizytówek pod odpowiednim kątem, co zapewnia łatwe, intuicyjne zbieranie danych. Dzięki precyzyjnemu rozpoznawaniu, informacje umieszczone na wizytówkach zostają natychmiast zapisane w Twojej osobistej bazie danych. Dla wygody użytkownika, kabel USB jest chowany w tylnej części urządzenia, a zamykana obudowa chroni przed kurzem i sprawia, że skaner jest wygodny do przenoszenia. WorldCard Pro jest ponadto wspaniałym towarzyszem podróży, który jeszcze przed powrotem do biura umożliwia zgranie wszystkich informacji o kontaktach do bazy danych.

Funkcje oprogramowania

Rozpoznawanie języków Dane kontaktowe przetwarzane w kilka sekund  
w tym angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, holenderski, turecki, polski, węgierski, rosyjski, szwedzki, norweski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, japoński, koreański, fiński i duński. Precyzyjnie skanuje i rozpoznaje dane z wizytówek, a następnie zapisuje je w formacie cyfrowym.
   
Wymiana danych (Windows)  Wymiana danych (Mac)           
Eksportuj, importuj i synchronizuj kontakty, używając programów: Outlook, Outlook Express, Lotus Notes, Palm, Pocket PC, ACT!, Goldmine, Salesforce. Eksportuj i importuj kontakty do Książki Adresowej, vCard. Eksportuj dane do programu Microsoft Entourage, HTML, jako pliki zdjęciowe lub importuj z formatu WorldCard. Możliwy jest również transfer danych do iPhone’a lub iPada.
   
Dane bezpieczne w Chmurze Dostęp do danych w każdym miejscu i o każdej porze
Synchronizuj i wykonuj kopie zapasowe swoich danych za pomocą kontaktów Gmail. Nigdy nie utracisz informacji, nawet jeśli w przyszłości dokonasz aktualizacji komputera lub smartfonu. Przeglądaj i zarządzaj danymi w środowisku Windows, Mac lub korzystając z menedżera Gmail. Wystarczy wcisnąć przycisk synchronizacji, aby zapisać wszystkie kontakty i obrazy w serwisie Gmail.
   
Wpółpraca z portalami społecznościowymi Współpracuj z wieloma urządzeniami mobilnymi
Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na wyszukiwanie z użyciem słów-kluczy oraz zapewnia szybkie funkcje, w tym Skype Out, Skype SMS, jak również możliwość znalezienia kontaktów na Facebooku, Twitterze lub inkedIn pracującymi pod systemem Windows Mobile, Android oraz iOS.
   
Zapisywanie danych na dysku flash. Zaawansowane wyszukiwanie
Zapisywanie danych kontaktów w pamięci zewnętrznej oraz dostęp do tych informacji na dowolnym komputerze nawet jeśli nie jest wyposażony w oprogramowanie WCO. tekstu w celu łatwego, wygodnego znajdowania kontaktów.

 

Dane techniczne

‧ Wymiary (szer.×wys.×głęb.): 107x100x28mm
‧ Waga: 168g
‧ Rozdzielczość: 600 dpi
‧ Interfejs: USB
‧ Obraz: kolor
‧ RoHS Compliant

Wymagania sprzętowe

Windows

‧ Pentium III 800 CPU lub lepszy
‧ 512MB pamięci RAM
‧ 200MB wolnej pamięci na dysku twardym
‧ Windows 8/7/Vista/XP/2000 32 lub 64 bit
‧ USB Port

Mac

‧ Mac OS X version 10.5 lub lepszy
‧ 512MB pamięci RAM
‧ 200MB wolnej pamięci na dysku twardym
‧ Intel based Macintosh 
‧ USB Port

Wyposażenie

‧ skaner kolorowy A8
‧ Kabel USB
‧ Oprogramowanie WorldCard  na CD
‧ Instrukcja obsługi w języku polskim 
‧ karta kalibracyjna
‧ Karta gwarancyjna

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę