Kategorie

Producenci

niszczarki hsm
niszczarki eba
ideal
opus
dahle
fellowes
brother
brother
niszczarka tarnator
rexel
tracer
 
   

 
Kalkulator drukujący CANON MP 1211 LTSC Powiększ do pełnego rozmiaru

Kalkulator drukujący CANON MP 1211 LTSC

KALKULATOR Z DRUKARKĄ  - 12 pozycyjny wyświetlacz LCD

Więcej szczegółów

KALCA_MP1211LTSC

Stan: Proszę potwierdzić dostępność

598,00 zł

CANON MP 1211-LTSCes

12-cyfrowy kalkulator z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut. 2-kolorowe drukowanie z wykorzystaniem taśmy barwiącej, duży, 2-kolorowy wyświetlacz i eleganckie srebrne metaliczne wykończenie

Funkcje:

  • 12-cyfrowy kalkulator wyposażony w 2-kolorową drukarkę z taśmą barwiącą
  • Oszczędzające czas funkcje podatkowe, księgowe, konwersji walut i kasowe
  • Duży, 2-kolorowy podświetlany wyświetlacz
  • Wygodny układ klawiatury przystosowany do intensywnego użytkowania
  • Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie

Wydajne 2-kolorowe drukowanie
Ten wysokiej klasy 12-cyfrowy kalkulator jest idealny do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w biurze. Wydajne drukowanie o prędkości 4,3 linii na sekundę znacznie przyspiesza pracę.Funkcja drukowania 2-kolorowego pozwala na wyraźne drukowanie wartości dodatnich na czarno i ujemnych na czerwono.


Funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut
Uproszczenie skomplikowanych obliczeń pozwala oszczędzić czas pracy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych pozwalają błyskawicznie określić różnice w stawkach podatkowych. Klawisze koszt-sprzedaż-marża pozwalają na automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Klawisze konwersji walut pozwalają na szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną.

Pełna funkcjonalność
Możliwość szybkich i dokładnych obliczeń kasowych oraz obliczeń z wartością stałą. Funkcja „polecenie znaku” pozwala na automatyczne wyświetlenie stanu kalkulatora. Wydzielone przełączniki przecinka dziesiętnego, zaokrąglania, sumy całkowitej i dodawania pozycji ułatwiają pracę i rozszerzają funkcjonalność kalkulatora.

Duży, 2-kolorowy podświetlany wyświetlacz
Duży podświetlany wyświetlacz LCD o wysokim kontraście i antyodblaskowej powłoce zapewnia wygodny odczyt wartości. Duże i wyraźne zielone znaki na czarnym tle zapewniają wygodny odczyt nawet przy długotrwałej pracy. Wartości ujemne są wyraźnie zaznaczone na czerwono.

Wygodny układ klawiatury
Wygodny układ klawiatury z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewnia szybkie, łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości. Łatwy w obsłudze i niezawodny kalkulator przeznaczony do intensywnej pracy, z możliwością zasilania z sieci.

Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie
Srebrne metaliczne wykończenie i eleganckie wzornictwo sprawiają, że kalkulator MP1211-LTSC doskonale prezentuje się w otoczeniu biurowym.

* Prosimy o potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.

!!!  UWAGA  !!!

DO ODWOŁANIA

ZAWIESZAMY

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU

OSOBISTEGO !!!

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę